Lokalizacja inwestycji

ul. Świętej Barbary - Jędrzejów

W pobliżu znajdują się:

1.
REKREACJA
Doskonała lokalizacja stanowi miejsce odpoczynku i relaksu z dala od miejskiego zgiełku oraz idealną przestrzeń do życia dla ludzi aktywnych. Sąsiedztwo zrewitalizowanej części wokół zalewu i przyległych terenów sprzyja aktywnemu wypoczynkowi i rekreacji. Bezpośrednio przy obiekcie na terenie zalewu znajduje się plaża, plac zabaw, amfiteatr letni oraz przystań wodna. W odległości kilkudziesięciu metrów mieści się park na terenie którego jest do dyspozycji siłownia terenowa, tor rowerowy, skate park, plac zabaw, korty tenisowe oraz liczne ścieżki pieszo-rowerowe i miejski stadion z bocznymi boiskami.
2.
ZAKUPY
W bliskiej odległości znajdują się liczne sklepy, zarówno małe osiedlowe jak i markety, piekarnia oraz inne, które wspólnie zapewniają możliwość wykonania zarówno codziennych zakupów jak i zaopatrzenia w pełna gamę wszelkich produktów. Dodatkowo w odległości kilkuset metrów znajduje się nowoczesny AUTO-PARK-PKS ze stacją paliw, myjnią ręczną i automatyczną bezdotykową, stacją kontroli pojazdów oraz stale rozwijającą się strefa hurtowni i sklepów z asortymentem gospodarstwa domowego, rtv-agd, budowlanym i inne.
3.
EDUKACJA
Bliskość szkół i przedszkoli, do których można szybko i komfortowo dotrzeć pieszo stanowi idealne rozwiązanie dla rodzin z dziećmi.
4.
GASTRONOMIA
Mieszkańcy mogą korzystać z bliskości restauracji i kawiarni, które są uznawane za jedne z najlepszych w Jędrzejowie.
5.
MONITORING
W otoczeniu budynku zlokalizowane są ogólnodostępne parkingi, a pobliskie tereny i otoczenie są objęte monitoringiem miejskim.
6.
CENTRUM
Bezpośredni i szybki dostęp do ścisłego centrum miasta znajdującego się w odległości 1,5 km oraz bezkolizyjny wyjazd na obwodnicę miasta.INWESTOR I GENERALNY WYKONAWCA:

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami za pomocą formularza
Jesteś zainteresowany kupnem?
Chcesz poznać szczegóły?
Napisz do nas a my odpowiemy na Twoje pytania
Zapisz się do naszego
NEWSLETTERA


Lokalizacja:
ul. Świętej Barbary, Jędrzejów

Znajdziesz nas także na:
Dane kontaktowe:
+ 48 607 145 505
+ 48 512 554 854

Biuro sprzedaży:
ul. Reymonta 21
28-300 Jędrzejów
Biurowiec "Blue Onyx" - parter

INWESTOR I GENERALNY WYKONAWCA: