Mieszkania Nad Zalewem

Jedyna w swoim rodzaju i najnowsza inwestycja w Jędrzejowie
Segmenty
2
A i B
Kondygnacje
6
2 podziemne
4 nadziemnie
Mieszkania
31
od 33 m2 do 106m2
Miejsca postojowe
44
37 w garażu podziemnym
7 miejsc naziemnych
Komórki lokatorskie
34
wózkownie i rowerownieNOWOCZESNY PROJEKT
Budowany obiekt to wyróżniający się spójną i elegancką architekturą kameralny i nowoczesny apartamentowiec składający się z dwóch budynków wielorodzinnych 4-kondygnacyjnych usytuowanych na wspólnym garażu podziemnym. Łącznie w obu budynkach znajduje się 31 mieszkań. Każde mieszkanie posiada przynajmniej jeden wyjątkowo duży balkon, mieszkania na parterze indywidualny ogromny taras, a penthausy na ostatnim piętrze zarówno balkony jak i tarasy widokowe.
ŚWIETNA LOKALIZACJA
Doskonała lokalizacja zapewnia dostęp do infrastruktury miejskiej, a jednocześnie stanowi miejsce odpoczynku i relaksu z dala od miejskiego zgiełku. Sąsiedztwo zrewitalizowanej części wokół zalewu i przyległych terenów sprzyja aktywnemu wypoczynkowi i rekreacji. Bezpośrednio przy obiekcie na terenie zalewu znajduje się plaża, plac zabaw, amfiteatr letni oraz przystań wodna. W odległości kilkudziesięciu metrów mieści się park na terenie którego jest do dyspozycji siłownia terenowa, skate park, plac zabaw, korty tenisowe oraz liczne ścieżki pieszo-rowerowe i stadion z bocznymi boiskami. Mieszkańcy mogą korzystać z bliskości restauracji, kawiarni, sklepów oraz szkół i przedszkoli. W otoczeniu budynku zlokalizowane są ogólnodostępne parkingi, a tereny są objęte monitoringiem miejskim. Dodatkowo bliskość centrum oraz szybki i bezkolizyjny wyjazd na obwodnicę miasta to tylko niektóre atuty zapewniające wyjątkową lokalizację dla naszego obiektu.
WYSOKA JAKOŚĆ I NAJNOWSZE TECHNOLOGIE
Oferowane mieszkania będą posiadały podwyższony standard wykończenia deweloperskiego, w szczególności ogrzewanie podłogowe sterowane automatycznie, najnowszą technologię instalacji teletechnicznych oraz wysokiej klasy tynki i wylewki. Obiekt budowany w technologiach tradycyjnych ceramicznych zapewniać będzie bardzo wysoki i naturalny komfort mieszkania przy jednoczesnej wysokiej energooszczędności oraz akustyce poprzez zastosowanie najnowszych i najlepszych materiałów izolacyjnych, co ostatecznie zapewni również bardzo niskie koszty eksploatacji. Części wspólne budynku zostaną wykonane przy użyciu ponad standardowych materiałów wykończeniowych. Każdy segment wyposażony będzie w nowoczesną windę komunikującą wszystkie kondygnacje, włącznie z parkingiem podziemnym i komórkami lokatorskimi, zapewniając bezproblemowy dostęp do wszystkich mieszkań również osobom niepełnosprawnym.
PARKING PODZIEMNY
Jako pierwsi i jedyni w Jędrzejowie wykonamy dwie kondygnacje podziemne w celu ulokowania miejsc postojowych, pomieszczeń infrastruktury technicznej oraz komórek lokatorskich. Kondygnacje podziemne będą wyposażone w nowoczesną wentylację mechaniczną. Łącznie do zaoferowania mamy aż 44 miejsca postojowe dla samochodów osobowych, w tym 37 zlokalizowanych w garażu podziemnym na poziomie -2 oraz 7 ulokowanych na zewnętrznym parkingu naziemnym. Dodatkowo 34 indywidualne komórki lokatorskie oraz wózkownie i rowerownie dla każdego segmentu usytuowane na kondygnacji -1.
ARANŻACJA I WYKOŃCZENIE WNĘTRZ
Oferowane przez nas mieszkania wyróżniają się nowoczesnością, niezwykłą funkcjonalnością, a dodatkowo poprzez wykonanie niestandardowych podwyższonych kondygnacji dają możliwości do dowolnej aranżacji oraz wyposażenia mieszkań w najnowsze elementy wyposażenia oraz osprzętu. Współpracujemy z profesjonalnymi projektantami wnętrz, co daje Państwu możliwość bezpośrednio u nas wykonania projektu i aranżacji wnętrza oraz dodatkowo już zgodnie z Państwa oczekiwaniami kompletnego wykończenia mieszkania "pod klucz". Zachęcamy do jak najwcześniejszych rezerwacji, które dadzą Państwu możliwość wprowadzania indywidualnych zmian i rozwiązań w mieszkaniach już na etapie budowania obiektu.
SPRAWDZONY WYKONAWCA
Generalnym Wykonawcą jest TIGMA-BUD sp. z o.o. Jest to firmą z ugruntowaną pozycją na naszym rynku. Wieloletnie doświadczenie oraz setki kompleksowo zrealizowanych inwestycji dają gwarancję i pewność profesjonalnego, fachowego i rzetelnego wykonania obiektu. Dodatkowym atutem oraz nieocenioną zaletą jest fakt, iż to właśnie TIGMA-BUD sp. z o.o. jest również Inwestorem, a to oznacza, że mieszkania zostają sprzedawane bezpośrednio przez Wykonawcę - bez pośredników. Znacznie usprawnia to proces zarówno sprzedaży jak również wszelkich indywidualnych uzgodnień i zmian - zarówno biuro sprzedaży jak i biuro budowy zlokalizowane w Jędrzejowie pozwolą Państwu na bezpośredni i natychmiastowy kontakt z wszelkimi osobami decyzyjnymi oraz stałe uczestnictwo w procesie budowlanym.

Atuty inwestycji

Nowoczesny dwusegmentowy budynek mieszkalny wielorodzinny
Podziemny garaż wielostanowiskowy, komórki lokatorskie
Dwie windy
Mieszkania z dużymi ogródkami i balkonami
Penthausy z tarasami widokowymi i balkonami
Metraże mieszkań od 33 do 106m2
Budynek przyjazny dla osób niepełnosprawnych
Nowoczesne instalacje teletechniczne
Ogrzewanie podłogowe
Wysokie, przestronne i funkcjonalne mieszkania

Galeria zdjęć

Zapraszamy do naszej galerii zdjęć potwierdzającej, że Mieszkania Nad Zalewem to świetny projekt, który zapewni Państwu wspaniałą przestrzeń do życia.
INWESTOR I GENERALNY WYKONAWCA:

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami za pomocą formularza
Jesteś zainteresowany kupnem?
Chcesz poznać szczegóły?
Napisz do nas a my odpowiemy na Twoje pytania
Zapisz się do naszego
NEWSLETTERA


Lokalizacja:
ul. Świętej Barbary, Jędrzejów

Znajdziesz nas także na:
Dane kontaktowe:
+ 48 607 145 505
+ 48 512 554 854

Biuro sprzedaży:
ul. Reymonta 21
28-300 Jędrzejów
Biurowiec "Blue Onyx" - parter

INWESTOR I GENERALNY WYKONAWCA: